Послуги гадалки/ворожки в Дніпрі

Ответы на картах таро. Гадание в Украине ф

на русском

Внесу ясність у вашу ситуацію. Точно, якісно, оперативно. Розглядаю всі сфери життя: відносини, гроші, робота, бізнес, побут та ін.

Багато хто хоче дізнатися майбутнє… найчастіше, цей інтерес говорить про те, що таким чином люди хочуть «втекти» з проблемного сьогодення.
І тут важливо розуміти: не розібравшись в причинах проблем сьогодення, ви створите таке ж майбутнє. А розібравшись, коли настануть «іспити» (перевірочні ситуації), повинні будете на ділі показати, що змінилися…
Майбутнє не дивлюся, тому що ви мені не дасте гарантій, що в майбутньому залишитеся такими, якими були на момент розкладу. Я вчу його створювати.

Чим можу бути корисна: я складу розклад для аналізу ситуації за допомогою карт таро і/або психологічних, ми детально його обговоримо. Це величезна робота, на базі якої ви зробите свої висновки і зможете прийняти рішення, це і допоможе вам створити те майбутнє, якого ви гідні. Так ви повернете собі свою силу.

Дізнатися умови розкладу можна тут.

Працюю з усіма містами України та країнами (крім Росії).

Відгуки: https://www.life-kaif.com/otzyvy-taro/
Реальні розклади з відгуками: https://www.life-kaif.com/praktika/

Я в соцмережах:
•Instagram: https://www.instagram.com/liia_tarot/
•Facebook: https://www.facebook.com/liiatarot/
•Youtube: https://www.youtube.com/c/Liiatarot
+38(095)229-49-29 Viber/WhatsApp/Telegram

Підписатися на новини сайту (Подписаться на новости сайта)
Поділитися в (Подилиться в):

*
Дихання Життя (Дыхание Жизни) тут
*
Все про послуги таро (Все об услугах таро) тут

Автор: Liia_tarot

*Обучаю эффективным практикам трансформации себя и жизни на Курсе "Дыхание Жизни" *Консультирую в разных сферах жизни с использованием Таро, оракулов и МАК